Xiaomi Viomi Robot Czyszczący do czyszczenia na mokro

Z jednej strony czystość w domu jest ważną częścią przytulności, az drugiej strony marnowanie czasu na niekończące się wycieranie podłóg — miniony wiek. Właśnie do tego stworzono inteligentne odkurzacze robotów, a Robot Czyszczący Xiaomi Viomi może nie tylko czyścić na sucho, ale także myć podłogi.

Gadżet otrzymał ciemnoszarą obudowę, która wygląda stylowo i jest bardzo praktyczna.

Tak, a funkcjonalność urządzenia jest na najwyższym poziomie. Robot może pracować nieprzerwanie przez 3 godziny i w tym czasie usunie powierzchnię do 300 m2. Jeśli pomieszczenie jest zbyt duże dla gadżetu, możesz ograniczyć czyszczenie w aplikacji lub urządzeniu, sam przejdzie do bazy ładującej, a następnie będzie kontynuował pracę.

Aby wykonać pracę, warto ocenić jej zakres i możliwe trudności. Urządzenie jest wyposażone w 13 czujników optycznych, które pozwalają zbudować mapę pokoju, a miękki zderzak zapobiega uszkodzeniu mebli i robota w ewentualnej kolizji.

Odkurzacze robotów wydają się małe, szczególnie jeśli porównasz je ze zwykłymi odpowiednikami. Ale to nie znaczy, że nie mogą poradzić sobie z pełnym czyszczeniem. Siła ssania Xiaomi Viomi Cleaning robot-2150 PA, co wystarcza do wyciągnięcia kurzu z głębokich szczelin. Model jest uzupełniony szczotką boczną, za pomocą której Gadżet zbiera brud do dalszego czyszczenia, a aby kurz nie przedostał się z powrotem do powietrza, przewidziano specjalny filtr HEPA. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 560ml, co wystarcza do standardowego czyszczenia mieszkania.