Konsola Do Gier Microsoft Xbox One X 1TB Black

Jeśli ktoś Xbox One może wydawać się konsolą pośrednią bez zabójczej funkcji, która może zainteresować tylko fanów platformy gier Microsoft, Xbox One X to zupełnie inna konsola. Zasadniczo wszystko, co musisz wiedzieć o zaktualizowanym modelu – Xbox One X jest bardzo potężny. Nie, nawet tak: Xbox One X jest po prostu cholernie potężny-to dekoder, którego możliwości obliczeniowe zazdroszczą każdemu komputerowi do gier, a możliwości telewizora 4K w końcu mogą się ujawnić.

Teraz świadomie zaszokujemy Cię liczbami:

  • 12 GB pamięci wideo, 6 teraflopów wydajności,
  • 326 Gb / s przepustowości pamięci i wiele innych głośnych cyfr.

Gry 4K w trybie HDR będą działać płynnie – bez zawieszenia i tylko bardzo, bardzo wysokiej jakości obraz. Konsola obsługuje DVR w grach 4K, dźwięk przestrzenny i oferuje 1 TB pamięci do gier, plików multimedialnych i innych danych.

Konsola otrzymała nową obudowę o dość neutralnym lakonicznym wyglądzie, który będzie dobrze pasował do każdego telewizora.

Przeprojektowany system chłodzenia ma na celu zapewnienie minimalnego hałasu. Dolby Atmos i Windows Sonic dadzą ci ten sam efekt audio, który pozwoli Ci poczuć się jak w prawdziwej strzelaninie lub ocenić ryk silnika. Pozostaje tylko włączyć nową grę, podłączyć ten cud do telewizora, a najlepiej akustyka i można zanurzyć się w wirtualnych światach z głową!