Inteligentne Lampy z Bezprzewodowy Głośnik HomeTree światła drzewa

Jak często używasz lampy biurkowej? A bezprzewodowe ładowanie lub głośnik Bluetooth? W każdym razie wszystkie te trzy gadżety nie staną się zbędne na nowoczesnym pulpicie.

HomeTree Light of the Tree pomoże zaoszczędzić przestrzeń użytkową.

Inteligentna Lampa łączy w sobie właściwości wszystkich powyższych gadżetów i doskonale radzi sobie z każdą funkcją. Ale niezwykły design zasługuje na szczególną uwagę. Lampa jest stworzona specjalnie dla osób, które chcą poczuć bliskość natury w każdej sytuacji. Zewnętrznie lampa przypomina tradycyjną orientalną roślinę-Bonsai, Wykończenie klosza wykonane jest z naturalnego drewna, podstawa – z tworzywa sztucznego.

Urządzenia „wszystko w jednym” można traktować ostrożnie. Ale przecież smartfony też nie ograniczają się tylko do odtwarzania muzyki i połączeń. Tak jest w przypadku HomeTree Light: każda z deklarowanych funkcji jest wykonywana nienagannie.

W kloszu znajduje się 38 diod LED i matowe białe dyfuzory. Poziom strumienia świetlnego wynosi 200 lumenów, co jest wystarczające do czytania i innej pracy z dokumentami. Regulacja poziomu oświetlenia za pomocą panelu dotykowego na stojaku.

Aby stworzyć niepowtarzalną, czarującą atmosferę, potrzebujesz muzyki.

Producent nie stał się drobiazgowy i zwrócił się o pomoc do legendarnej marki Harman/Kardon. Kolumna jest wbudowana w klosz, a panel kontrolny znajduje się na pokrywie lampy. Oczywiście można sterować głośnikiem za pomocą Bluetooth. Mały głośnik o mocy 10 w nie będzie w stanie wydać bardzo głośnego dźwięku, ale idealnie nadaje się do słuchania w tle.

Lampa jest idealna na stolik nocny. Jest łatwy do włączenia, a co najważniejsze, ma wbudowane bezprzewodowe ładowanie obsługujące standard Qi.