Drukarka fotograficzna Xiaomi Mipad Photo Printer

Kamery w smartfonach, Autoportrety, sieci społecznościowe i ogromne ilości pamięci sprawiły, że zwykłe zdjęcie na papierze było czymś rzadkim, ale od tego romantycznym i oryginalnym. Trzymanie własnego zdjęcia w rękach, rozważenie go i powieszenie w ramce to zupełnie inne uczucie, w porównaniu z oglądaniem (często pobieżnym) na ekranie, zwłaszcza jeśli zdjęcie zostało wydrukowane przez Ciebie. Z drukarką Fotograficzną Mijia Photo Printer można drukować w studio, w dowolnym miejscu.

Ta kompaktowa drukarka może drukować zdjęcia w formacie A6 (standardowe zdjęcia 10 x 15 cm) o bardzo wysokiej jakości.

Zastosowana metoda termosublimacyjnego drukowania taśmowego zapewnia najwyższą jakość i rozdzielczość wydruków, a drukarka nie ma pojemników z płynnym atramentem, a jej wymiary są dość kompaktowe, więc Mijia Photo Printer można zabrać ze sobą wszędzie bez obawy o wyciek atramentu i konieczność czyszczenia lub kalibracji.

Kolejną zaletą drukarki fotograficznej Xiaomi jest automatyczne laminowanie wydruków. Trzymaj je mokrymi rękami, powiesić w dowolnym miejscu, bez obawy, że obraz się wypali, trzymaj zdjęcia w rękach, bez obawy, że pozostaną na nich odciski palców, które następnie zepsują widok. Wydruki nie żółkną z czasem, charakteryzują się uderzającą trwałością koloru i nasyceniem.

Wymiana materiałów eksploatacyjnych Mijia Photo Printer jest tak prosta, jak to tylko możliwe: wszystko jest sprzedawane w zestawie, a cała procedura zajmie nie więcej niż minutę.

Aby korzystać z drukarki, nie potrzebujesz nawet komputera ani przewodów: Drukuj bezpośrednio ze smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji Mi Home. W nim możesz przetwarzać zdjęcia, dodawać efekty lub używać szablonów i drukować zdjęcia na dokumentach, oszczędzając czas. Tryb wieloosobowy pozwala wszystkim członkom rodziny korzystać z drukarki fotograficznej ze swoich urządzeń. Obsługiwana jest również technologia AirPrint firmy Apple, więc na komputerach Mac, iPhone i iPad nie są wymagane żadne sterowniki ani Ustawienia.