Quadcopter DJI Mavic 2 Enterprise PCT

Wydaje się, że drony DJI i tak są idealnymi rozwiązaniami do fotografii lotniczej, które nie wymagają poważnych umiejętności i szkoleń, ale ukochana przez wielu Seria Mavic otrzymała drugą generację, a teraz quadrocoptery są zdolne do takich rzeczy, które nawet profesjonalni kamerzyści będą zmuszeni powiedzieć „WOW”. Seria modeli Mavic 2 jest podzielona na trzy modele: Zoom, Pro, a także Enterprise. Pomimo tego, że cechy dronów różnią się-modyfikacje są bardziej optymalizacją dla różnych zadań, niż poważnym rozróżnieniem linii pod względem funkcjonalności.

Mavic 2 Enterprise to rodzaj SUV wśród quadrocopterów.

Charakteryzuje się nie tylko możliwością pracy w temperaturach od -10 do + 40 stopni, ale także otrzymał specjalną podgrzewaną baterię, która nie jest tak narażona na zimno jak zwykle. Ponadto Quadcopter otrzymał port dla dodatkowych akcesoriów: głośnik (można nagrywać dźwięk z pilota i odtwarzać na Mavic), reflektor, który pozwala na oświetlenie niektórych obszarów podczas lotów w nocy (na przykład, parking i terminale, a także sprzęt elektryczny i radiowy na wieżach) i migotanie sygnału świetlnego. To miłe, że te akcesoria są już zawarte w zestawie.

Quadcopter jest przeznaczony do stosowania w wielu różnych sytuacjach, od latania na terenach korporacyjnych do operacji ratunkowych.

Dzięki niemu można łatwo zobaczyć trudno dostępne obszary konstrukcji, tak jakbyś patrzył na nie własnymi oczami, a zoom optyczny zapewni dodatkowe przybliżenie. Mavic 2 Enterprise ma wbudowane oświetlenie, które sprawia, że jest zauważalny nawet w nocy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pojemność wbudowanej pamięci „serwisowej” wersji została zwiększona do 24 GB, trzykrotnie więcej niż inne Mavic 2. Jako podstawę modyfikacji została podjęta Mavic 2 Zoom, więc prawie wszystkie możliwości „kreatywnych” modeli mogą być używane w wersji Enterprise.

Obiektyw zmiennoogniskowy 24-48 (2-krotny zoom optyczny), ale zastosowana 12-megapikselowa matryca 1/2, 3″ jest już znana z poprzednich modeli DJI. Dzięki zoomowi optycznemu można zmieniać kąt widzenia bez konieczności zbliżania się do obiektu lub odwrotnie, oddalania się od niego. Wysokowydajny algorytm cyfrowego Zbliżenia jest również dostępny i doskonale uzupełnia zoom optyczny.

Aparat obsługuje formaty JPEG i RAW, a nagrywanie wideo jest dostępne w rozdzielczości do 4K / 30, przy czym jako kodek można wybrać nowomodny HEVC lub H. 264. Stabilizacja optyczna W Mavic 2 Enterprise, tradycyjnie dla firmy, jest realizowana na najwyższym poziomie.

Mavic 2 Enerprise otrzymał nie tylko ulepszenia autopilota APAS i FlightAutonomy, ale także ulepszony system bezpieczeństwa.

Od dołu, od góry, po bokach oraz z przodu iz tyłu znajdują się czujniki Zbliżeniowe zapobiegające kolizjom. Dron nie tylko rozpoznaje niebezpieczne obiekty z odległości od kilku metrów do kilkudziesięciu metrów, ale także automatycznie kontroluje prędkość, aby uniknąć niebezpiecznych zbieżności w czasie. Możliwości takie jak budowa trasy, pościg, a także powrót do określonego punktu stały się jeszcze bardziej doskonałe i dokładniejsze – wiele kosztem nowych czujników. Ponadto wersja Enterprise stale skanuje przestrzeń w poszukiwaniu innych quadcopterów DJI, dzięki czemu kolizje są eliminowane.

Nowe silniki i ulepszona aerodynamika zapewniają nie tylko imponującą prędkość do 72 km / h, ale także mniejszy poziom hałasu, a specjalny tryb Stealth pozwala dronowi być praktycznie niewidocznym w nocy.

Zaktualizowane regulatory skoku napędu sinusoidalnego znacznie zmniejszyły hałas przy zwiększonej mocy. Zwiększyła się również Autonomia-na jednym w pełni naładowanym inteligentnym akumulatorze dron może pracować do 31 minut, chociaż czas zależy znacznie od warunków pogodowych i prędkości. A co jest niezmienne-to jakość transmisji strumienia wideo, OcuSync 2.0 pozwala przesyłać wideo 1080p na odległość do 8 km, przy czym istnieje możliwość automatycznego wyboru częstotliwości, chociaż na terytorium Rosji ta możliwość nie może być używana.

Kompletny pilot działa do 135 minut na jednym ładowaniu baterii.

Specjalne funkcje aplikacji dla serii Enterprise zapewniają silne szyfrowanie strumienia wideo, a dane o wysokości, współrzędnych, prędkości i czasie są rejestrowane z dużą dokładnością. Ponadto DJI FlightHub pozwala organizować i sterować wieloma dronami jednocześnie z komputera. Wszystkie drony Mavic 2 i inne produkty DJI w sklepie Big Geek są certyfikowane (Rostest) i sprzedawane z zastrzeżoną gwarancją producenta. Okres gwarancji na różne modele i akcesoria może się różnić i jest zgodny z ustalonym przez producenta (DJI) produktem przeznaczonym do sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej

Posted in Gry